Tornistry szkolne są koniecznością w nauce i życiu dzieci. To może nie tylko pomóc dzieciom pakować rzeczy, ale także poprawić świadomość uczenia się dzieci. Kupując torby szkolne, które dzieci kochają, dzieci będą pielęgnować torby szkolne, książki i narzędzia do nauki, co będzie dalej stymulować miłość ludzi do nauki. Ponadto, dzieci są w krytycznym okresie wzrostu fizycznego, a właściwe tornistry odgrywają również ważną rolę w zdrowym rozwoju kości. Jak więc możemy wybrać idealny tornister dla dzieci? Następujący producenci dostosowywania tornistrów dla dzieci podzielą się z Tobą kilkoma wskazówkami, jak prawidłowo wybrać tornistry dla dzieci.

Wskazówka 1: Nie rób z tornistra 15% nadwagi

Badanie przeprowadzone przez Wydział Technologii Medycznych i Informatyki Uniwersytetu Politechnicznego w Hongkongu wykazało, że jeśli uczniowie noszą 15% lub więcej masy ciała w ciągu 20 minut, kręgosłup skurczy się o 6 mm do 8 mm. Powoduj ból pleców. Boczne zginanie doprowadzi do ryzyka starzenia się, czyli "powolnego wzrostu, szybkiego kurczenia się".

Wybierając materiał tornistra, powinieneś spróbować wybrać tornister wykonany z bawełny, lnu lub płótna, który jest trwały i lekki w wadze. Nie licząc wagi książek, przyborów piśmienniczych itp. waga całego tornistra nie może przekraczać 15% wagi ucznia, w przeciwnym razie będzie to miało znaczący wpływ na kości i mięśnie pleców. Na przykład, jeśli dziecko waży 20 kg, całkowita waga tornistra powinna być mniejsza niż 3 kg. W tym samym czasie dzieci powinny wyrobić sobie dobry nawyk codziennego porządkowania tornistrów i tymczasowo usuwać bezużyteczne książki.

Sekret drugi, kupuj zgodnie z rzeczywistą sytuacją

Producenci tornistrów dla dzieci sugerują, że rodzice powinni odnieść się do wzrostu dziecka i rozmiaru książki przy zakupie tornistrów. Tornister, który kupisz, musi mieć wystarczająco dużo miejsca na książki i przybory piśmiennicze dziecka. Spośród dostępnych tornistrów, zaleca się wybór mniejszego tornistra. Zazwyczaj szerokość tornistra powinna być mniejsza niż szerokość ciała dziecka. Końcowa pozycja górnej części tornistra powinna znajdować się 10 cm powyżej talii (czyli na wysokości dolnej części pleców), a górna pozycja powinna być niższa niż głowa dziecka. Należy pamiętać, że prawidłowa pozycja oparcia tornistra powinna znajdować się na środku pleców dziecka, a nie na jego pośladkach.

Rozmiar tornistra ok. 25 cm jest odpowiedni dla dzieci w wieku 1-3 lat w średnich i małych klasach; rozmiar tornistra ok. 32 cm dla dzieci w średnich i dużych klasach w wieku 3-6 lat; rozmiar tornistra ok. 39 cm dla dzieci w wieku 6-9 lat. Bardziej odpowiedni; dla dzieci w wieku 8-16 lat i powyżej, rozmiar tornistra wynosi około 43 cm.

Sekret trzeci, jasne kolory

Dzieci mają oczywiste preferencje wizualne. Zazwyczaj lubią jasne rzeczy i uważają, że tornistry w jasnych kolorach są piękne. Dzieci lubią tornistry, będą pielęgnować tornistry, będą lubić chodzić do szkoły i będą lubić się uczyć. Chociaż ciemne tornistry mogą oprzeć się plamom, małe dzieci tego nie lubią, więc jest to niepożądane.

Sekret czwarty: Wzory z kreskówek

Dzieci zazwyczaj lubią oglądać kreskówki w wolnym czasie i są bardzo zainteresowane niektórymi postaciami z kreskówek. Nie tylko rozmawiali o nich, ale także uważali je za obiekty kultu. Podobnie jak tornister z kreskówki w dziedzinie dźwięku, jest to ulubiony tornister dzieci! Producenci tornistrów dla dzieci sugerują, że rodzice mogą chcieć wybrać tornistry z kreskówkowymi wizerunkami sprawiedliwości i mądrości dla swoich dzieci, tak aby kreskówkowe wizerunki sprawiedliwości i mądrości mogły stać się dobrymi przyjaciółmi dzieci i towarzyszyć im w dorastaniu razem.