Niezależnie od tego, czy jest to przedszkole, szkoła podstawowa czy średnia

czy też szkoła szkoleniowa, tornistry korporacyjne są jednakowo dostosowane do potrzeb klienta,

Dlatego jakość tornistrów jest związana nie tylko z jakością ich korporacyjnych ocen użytkowników,

Jest ona bezpośrednio związana ze szczęśliwym rozwojem dzieci.

Jak więc tornister powinien być prawidłowo dostosowany?

Wybór tkanin i barwników do nadruku na tornistrze

Niestandardowe Schoolbag tonów i wzorów projektów są bardzo bogate, i nie będzie więcej pasty kolorów i farb drukarskich stosowanych w produkcji i wytwarzania. Jeśli wybierzesz niewykwalifikowane tkaniny lub fałszywe i gorsze materiały farb drukarskich z fabryk druku i barwienia, będziesz w stanie zrobić out-of-the-box tornistry. Jest silny zapach z nosa, a nawet wewnątrz pomieszczeń formaldehyd, aminy aromatyczne i inne szkodliwe substancje mogą przekraczać normy.

Dlatego też, podczas dostosowywania tornistrów, wybór tkanin tornistrów musi być ściśle kontrolowany, a przyjazne dla środowiska nietoksyczne tkaniny i związane z nimi materiały drukarskie i farby drukarskie muszą być wybrane, aby zapewnić, że niestandardowe torby szkolne są rzeczywiście nietoksyczne i nieszkodliwe.

Niestandardowe specyfikacje i modele tornistrów szkolnych dla dzieci

Podczas dostosowywania tornistrów, musisz w pełni rozważyć kształt ciała dziecka. W przypadku dostosowywania, zwróć uwagę na to, czy rozmiar tornistra jest odpowiedni dla wzrostu dziecka. Biorąc pod uwagę tornister, wybierz najmniejszy tornister, który pomieści książki i przybory szkolne dziecka. Tornister nie może być szerszy niż ciało dziecka; dno tornistra nie może być mniejsze niż 10 cm od brzucha dziecka, gdy jest noszony na ciele.

Poniższy rysunek przedstawia odpowiednie dane dotyczące "kluczowych specyfikacji tornistrów szkolnych i kategorii osobistego zastosowania uczniów" w obowiązkowej normie krajowej dotyczącej higieny środowiska "Wymagania higieniczne tornistrów szkolnych dla uczniów szkół podstawowych i średnich" opublikowanej przez Federację Zdrowia mojego kraju. Wybór specyfikacji tornistrów dostosowanych do indywidualnych potrzeb może być dokonany na podstawie poniższej tabeli.

Który producent tornistrów dla dzieci jest lepszy?

Wybierz ogólną siłę producenta

W przypadku dostosowywania tornistrów dla dzieci, ogólna siła producenta określa jakość końcowego gotowego tornistra. Aby zapewnić, że jakość niestandardowego tornistra spełnia standardy, wybrany producent musi zwrócić uwagę na swoje świadectwo kwalifikacji, ocenę użytkowników, ogólną siłę itp. Technicznie wyspecjalizowani producenci zapobiegają tandetnym warunkom i zapewniają, że końcowe gotowe produkty tornistrów są zdrowe fizycznie i psychicznie, chronią środowisko i zapewniają jakość.

Dobry tornister ma pewien efekt konserwacyjny, gdy dziecko nosi tornister, i daje dziecku zdrowe i łatwe uczucie łożyska. Obejmuje to, czy materiał tornistra jest lekki i poręczny, czy tornister ma miły i wygodny pasek, pas podtrzymujący i przepuszczającą powietrze gąbkę na plecach. Gdy dzieci są w okresie rozwojowym, aby lepiej odciążyć ramiona dzieci i utrzymać kręgosłup dzieci, tornistry powinny być wykonane z miękkich tkanin, jak to tylko możliwe. Ponadto, rodzaj chusty jest korzystne, aby zmniejszyć ciśnienie pracy spowodowane przez tornister na ramionach, i może równomiernie rozłożyć ciężar netto tornistra, aby zwolnić ciśnienie pracy ramienia dziecka, co jest korzystne dla rozwoju dziecka!

Zdecydowanie polecam wszystkim tornister z najbardziej popularnym wolumenem sprzedaży

Zalecany powód: wszyscy mówią o dostosowywaniu! Również właśnie zaczął zwiększać liczbę zamówień. Pozwól mi wyjaśnić szczegółowo cechy tego tornistra:

1. Odporny na wilgoć

Dwa: kluczowe punkty

To, co zostało wspomniane, jest sztuczką dla każdego, kto chce dostosować tornister do swoich potrzeb. Każdy, kto dostosowuje tornistry, powinien również pamiętać o jednej rzeczy, to znaczy, że "dostajesz to, za co płacisz, nie ma dobrych produktów, które są warte, a dobre produkty nie są warte." Don't Jeśli jesteś chciwy na tanie, wybierzesz fałszywe i gorsze materiały, aby dostosować swoje tornistry, w przeciwnym razie skończysz po prostu rozbijając własną tablicę reklamową!