Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Może być trudno ożywić ukochaną maskotkę. Trudne może być również zorganizowanie wyprawy w kosmos. Czasem jednak najskrytsze dziecięce pragnienia można spełnić jednym zakupem. Tak jest w przypadku wymarzonych gadżetów z ulubionymi bohaterami. W tej kategorii znajdują się plecaki z postaciami z kreskówek lub filmów dla dzieci. Limitowana, unikatowa kolekcja może stanowić wspaniały i niepowtarzalny prezent. Można też połączyć przyjemne z pożytecznym, wybierając plecak Star Wars lub tornister z księżniczkami. Takie tornistry zapewnią rozwiązania, które korzystnie wpłyną na kręgosłup dziecka. Porównaliśmy, które bajki cieszą się największą popularnością wśród chłopców i dziewczynek.

Plecaki dla dziewczynek - ulubione bohaterki dzieci

Plecaki dla dziewczynek często kojarzone są z pastelowymi, delikatnymi kolorami. Często są one różowe, fioletowe lub niebieskie. To właśnie na tym tle prezentowani są dziecięcy bohaterowie, których każda mała uczennica chciałaby mieć na co dzień.

Od lat panuje trend na plecaki z postaciami kobiecymi z klasycznych bajek Disneya. Wśród nich nie brakuje również popularnych księżniczek. Plecaki z takimi postaciami jak Śpiąca Królewna, Kopciuszek, czy księżniczka Arielka z głębin oceanu zachwycą niejedną dziewczynkę. Plecak ozdobiony wszystkimi trzema postaciami, ubrany w kolorowe suknie balowe, będzie wyjątkowym narzędziem dla dziecka, które chodzi do szkoły.

Dziewczynki uwielbiają również bohaterki współczesnych bajek. Dziewczynki ze szkoły podstawowej będą mogły pochwalić się plecakami z postaciami z Krainy Lodu, jednego z najpopularniejszych bajkowych hitów ostatniej dekady. Zarówno Elsa, jak i Anna, siostry obdarzone niezwykłymi talentami, mają swoich wielbicieli. Najpopularniejszą postacią w bajkach z serii Jej Wysokość Zosia jest Księżniczka Zosia. Często ma ona plecak, w którym znajdują się charakterystyczne zwierzątka.

Istnieją plecaki z wizerunkiem Dartha Vadera, czyli popularnych postaci z filmów i bajek. Więcej podobnych można znaleźć tutaj: https://plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki-z-postaciami-z-filmow-i-bajek/81

Plecaki dla chłopców: Czas superbohaterów jeszcze się nie skończył

Choć najpopularniejsze bohaterki pochodzą z innych filmów i bajek niż ich męscy odpowiednicy, to łączy je wiele podobieństw. Uczniowie wręcz przepadają za tornistrami i plecakami z Avengers. Filmy Marvela dla dorosłych są porównywalne z kreskówkami dla dzieci.

Do wyboru jest wielu superbohaterów. Od lat dużą popularnością cieszy się plecak Spiderman. Jest to popularny wybór dla chłopców z pierwszych klas szkół podstawowych, ponieważ Spiderman jest jedynym nastoletnim bohaterem serii filmowej. Swoich fanów mają również Hulk, Iron Man i Thor. Wszystkie te postacie często pojawiają się na plecakach razem.

Animacje Star Wars to kolejna popularna bajka wśród chłopców. Na plecakach Star Wars często pojawiają się szturmowcy i Darth Vader. Taki plecak jest najlepszy dla chłopców kochających czarnych bohaterów. Gwiezdne Wojny cieszą się również dużą popularnością wśród nieco starszych chłopców. Plecaki z tymi postaciami nadają się do ostatnich klas szkoły podstawowej. To właśnie wtedy zainteresowanie dzieci kreskówkami ma tendencję do zmniejszania się.

Ponadczasowym i uniwersalnym prezentem dla dzieci, który stworzyli Kaczor Donald i Myszka Miki jest plecak z Myszką Miki.
Warto zastanowić się nad plecakami dla przedszkolaków, jeśli szukamy plecaków dla dzieci poniżej 5 roku życia. Postacie te, stworzone przez Walta Disneya prawie 100 lat temu, wciąż zachwycają kolejne pokolenia. Pojawiają się także w nowszych odsłonach. Chłopcy pokochają tytułową Myszkę Miki, a pies Pluto jest świetnym towarzyszem. Plecaki z Myszką Minnie to doskonały wybór dla dziewczynek. Nie możemy zapomnieć o Kaczorze Donaldzie i Daisy, ich najlepszych przyjaciołach. To ponadczasowi bohaterowie. Są idealnym rozwiązaniem dla nastolatków.

Plecak z postacią z kreskówki - poradź się swojego dziecka

Lista plecaków z postaciami z bajek nie jest kompletna. W telewizji i Internecie ciągle pojawiają się nowe kreskówki, a o popularności gadżetów z ich bohaterami decyduje ich popularność. Zanim kupisz plecak, zapytaj dziecko o zdanie. Najlepiej jest dać dziecku kilka opcji i pozwolić mu wybrać. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zakup będzie zgodny z gustem naszego dziecka.